dde

 

مزایای اپیلاسیون

اپیلاسیون روش حذف مو است که به طور گسترده ای شناخته شده است و در میان انواع موزدایی‌ها خیلی موثر است. این روش می‌تواند با وجود کمی‌درد و ناراحتی بخاطر کنده شدن موها از ریشه ایجاد می‌شود. بنابراین چرا اپیلاسیون ؟

این روش برای رفع مو و یا حذف کامل مو‌ها از زیر پوست است. این مدل مو زدایی را یک فرایند غیر دائم و مهم تر از آن امن دانسته اند و روشی برای از بین بردن موهای ناخواسته.

در برخی موارد مو زدایی با تیغ،ژیلت و روش‌های دیگر احتمال خراش و بریدگی وجود دارد که پوست شما را خراب می‌کند برای همین برخی از زنان روش اپیلاسیون را بر تراشیدن انتخاب می‌کنند.

کرم‌های حذف مو و کرم‌هایی موبر که در تلویزیون تبلیغ می‌کنند حاوی مواد شیمیایی ممکن است دارای موادی باشد که برای پوست شما ایجاد حساسیت کند مخصوصا ناحیه‌های حساس بدن شما و این عوارض‌ها شاید بعدا خطر ساز شود پس می‌توان گفت، اپیلاسیون قطعا انتخابی امن تر است.

و دیگرمزایا موم این است که رشد موها خیلی کند می‌شود و شما مجبور به استفاده روزمره از تیغ و ژیلت نیستید. پس از اپیلاسیون،معمولا ۳ هفته طول می‌کشد تا موها رشد کند البته در بعضی افراد ۲ هفته بستگی به پرمویی و کم مویی دارد و شما در طول این چند هفته دارای پوست ابریشمی‌و نرمی‌هستید و خودتان از پوست لطیف لذت می‌برید.

مطمئن باشید به نسبت کرم مو بر یا … هیچ ضرر منفی روی پوست شما ندارد.

دوست عزیز کپی این مطلب اختصاصی تنها در صورتی مجاز است که منبع آن با ذکر اسم سایت takroj.ir آورده شود.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه