بعضی وقت‌ها با زمان کم قصد ارایش کردن دارید و تصور این را هم نمی‌توانید بکنید که بدون ارایش از خانه خارج شوید. در اینجا یک ترفند را در نظر گرفته ایم که به آسانی و سریع آرایش صورت را کامل انجام دهید.

بعضی وقت‌ها با زمان کم قصد ارایش کردن دارید و تصور این را هم نمی‌توانید بکنید که بدون ارایش از خانه خارج شوید. در اینجا یک ترفند را در نظر گرفته ایم که به آسانی و سریع آرایش صورت را کامل انجام دهید.

    www.takroj.ir 3000397  

1- آرایش صورت:

اول از همه صورتتان را با مایع شستشوی صورت یا شامپو بچه بشویید و صورتتان را خشک کنید و مرطوب کننده بزنید و قشنگ صورت را با مرطوب کننده ماساژ دهید. بعد از خشک شدن مرطوب کننده کمی‌کرم پودر به همه جای صورتتان بزنید.

یادتان باشد کرم پودر زیادی صورتتان را خسته نشان می‌دهد، بنابراین از مقدار کافی کرم پودر استفاده کنید.

 

www.takroj.ir 3000395

 

حالا به سراغ رژگونه تان بروید. اگر از رژگونه مایع استفاده کنید نتیجه بهتری در پی دارد. آرام گونه‌هایتان را جمع کنید و رژگونه را در محل مناسب آن یعنی زیر گونه‌ها بمالید. اگر روز پر کاری را پشت سر گذاشتید پیشنهاد میکنیم از رژگونه کمتری استفاده کنید چرا که معمولا خستگی، گونه‌های شمارا سرخ تر نشان میدهد.

www.takroj.ir 3000398مهمترین نکته در آرایش چشم نور خوب است. به خصوص اگر برای این کار عجله دارید. ابتدا سایه مورد علاقه تان را پشت چشمهایتان بزنید و به سلیقه خودتان و با توجه به مدل چشمهایتان خط چشم مرتبی برای چشمتان بکشید.

بیشترین زمان برای آرایش چشم را برای کشیدن خط چشم بگذارید چرا که حساس ترین مرحله است. سپس ریمل بزنید و با فرمژه به مژه‌هایتان حالت دهید. این کار خستگی چشمهایتان را از بین می‌برد.

 

اینم آموزش کشیدن خط چشم ساده و سریع:

www.takroj.ir 3000393

 


۳ لب‌ها
کارشناسان زیبایی همه متفق القول هستند که رنگ دادن به لب‌ها راه آسان و سریعی است تا به ظاهرتان برق و جلا بدهید. ممکن است راحت نباشید که از رنگ‌های تند استفاده کنید، اما زدن رژ لب کمک می‌کند که – فوراً- کمی‌آراسته تر به نظر برسید.

www.takroj.ir 3000396
رژ لب می‌تواند در موقع خاص دو برابر به لب‌هایتان رنگ بدهد. اگر در مورد رنگ و مارک مناسب رژ لب بی اطلاع هستید، به یک فروشگاه لوازم آرایش مراجعه کنید تا در مورد انتخاب رنگی که به پوست تان بیاید، مشورت کنید و کمک بخواهید. وقتی رنگ مناسب را پیدا کردید، می‌توانید همیشه از آن استفاده کنید. 

 

و این هم آموزش آرایش لب‌ها :

www.takroj.ir 3000399

 

4- ارایش موها

اگر میخواهید به مهمانی بروید موها را لخت ساده اطرافتان بریزید یا اینکه موها را دم اسبی ساده ببندید.  اگر تنوع بیشتری میخواهید مدل موی گوجه ای, یا دم اسبی و کج کردن آن و یا بافت مو که به نظر من دم اسبی ساده و گوجه ای بهترین گزینه است.

 

اگر قرار است شال بپوشید :

پیشانی بلند‌ها : موها را کج بزنند یا بصورت چتری روی پیشانی خود بریزید.

پیشانی کوتاه‌ها : موها را پوش دهند و بالا ببرند .

اگر محجبه هستید که با بستن شال و روسری ارایش خود را کامل کنید تا بدرخشید.

 

منبع: ehow

 

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه