هرگز این اشتباه را نکنید که چشم ارایش شده خود را مستقیم زیر دوش یا شیر اب بگیرید و چشمتان را مانند لباس بشویید… هر چیزی راه و روش خود را دارد مخصوصا چشم‌ها که خیلی حساس هستند .

هرگز این اشتباه را نکنید که چشم ارایش شده خود را مستقیم زیر دوش یا شیر اب بگیرید و چشمتان را مانند لباس بشویید… هر چیزی راه و روش خود را دارد مخصوصا چشم‌ها که خیلی حساس هستند .

  www.takroj.ir 3000391

پاک کردن ارایش چشم

 

1-  : پاک کننده‌های چشم خیلی گران هستند و ارزش خریدن ندارد اگر به دنبال یک پاک کننده ارایشی ارزان و بدون ضرر هستید شامپو بچه را به شما توصیه میکنم زیرا هم چشم را اذیت نمی‌کند و مقرون به صرفه ترین چیز برای پاک کردن بدون درد و سوزش آرایش چشم و مناسب پوست حساس است.

 

2- اگر قصد استفاده از شامپو بچه را ندارید پاک کننده‌های گریم خوب و ارزان از یک مارک معروف استفاده کنید. یک پد پنبه ای نرم را آغشته به پاک کننده کنید و چند ثانیه روی چشم تان نگه دارید و سپس با مالش آرایش چشم تان را پاک کنید.

 

3- اگر شما پوست حساسی دارید و شامپو بچه و پاک کننده‌های گریم ارزان قیمت کارتان را راه نمی‌اندازند، مجبورید برای خرید پاک کننده‌های خوب و گران هزینه کنید؛ البته اگر به طور منطقی از آن‌ها استفاده کنید مدت زیادی برای تان دوام خواهد داشت.

 

 

www.takroj.ir 3000390

 

4- پاک کردن خط چشم زیر و روی پلک با گوش پاک کن اغشته به محلول پاک کننده ارایش و در صورت در دسترس نبودن محلول استفاده از کرم مرطوب کننده دست و صورت .

سر گوش پاک کن را با کرم مرطوب کننده دست و صورت چرب کنید و بر روی خط چشم بکشید تا کاملا پاک شود.

 

5- خط چشم را میتوانید با وازلین پاک کنید ( وازلین را بر سر گوش پاک کن بزنید و بر روی خط چشم بکشید )

 

6- وازلین گزینه مناسب برای پاک کردن آرایش چشم است زیرا در همه خانه‌ها پیدا می‌شود و چشم شما را دچار سوزش نمیکند.

www.takroj.ir 3000389

 

7- خرید دستمال مرطوب ارایشی ، راحت و بدون دردسر ارایش چشم خود را پاک کنید. ( دستمال را مانند دستمال کاغذی بر روی ارایش چشم بکشید و راحت و بدون دردسر پاک کنید ، در اخر حتما پوستتان را با اب بشویید )

 

 

 منبع:  سایت ارایشی و زیبایی تک رژ

 

کلیه حقوق و مطالب متعلق به , سایت تک رژ می باشد و هر گونه کپی برداری از این مطلب بدون ذکر منبع بصورت لینک غیر مجاز می باشد.  

 

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه