روش های منحصر به فردی برای تقویت سیستم ایمنی بدن در ۱۵ ثانیه به ما معرفی میکنه:

دکتر سرگئی بوبنوسکیج، روش های منحصر به فردی برای تقویت سیستم ایمنی بدن در ۱۵ ثانیه به ما معرفی میکنه:

تمام کاری که باید انجام بدین اینه که بعد از یه روز کاری طولانی و خسته کننده، یه لگن آب یخ درست کرده و برای ۱۵ ثانیه پاهاتون رو توش قرار بدین. یادتون باشه که پاها باید دور از آب گرم نگه داشته بشن. بعد از اینکه پاها رو از لگن درآوردین، فورا اونا رو با حوله خشک کرده و یه جفت جوراب پشمی بپوشین. این کار رو به صورت روزانه تکرار کنین تا نتیجه بگیرین. در مواردی که از سرماخوردگی و گلودرد رنج میبرین، این کار رو هر ۴ ساعت یه بار انجام بدین.

طبق گفته های دکتر سرگئی این روش باعث بدتر شدن مشکل و بیماری شما نمیشه بلکه سیستم ایمنی رو بهبود میده. تئوری پشت این روش اینه که آب یخ باعث شادابی و انعطاف پذیری بیشتر بدن از طریق کنترل فشار میشه. به عبارت ساده تر، با قرار گرفتن در معرض فشار، بدن به طور طبیعی قوی تر میشه. این روش همچنین سوخت و ساز بدن رو افزایش داده، فشار خون رو تثبیت میکنه و درد رو کاهش میده.

آب-یخ

یه روش دیگه برای تقویت سیستم ایمنی و طولانی شدن عمر وجود داره که پزشکان تبتی بهش اکسیر جوانی میگن! و البته باید به مدت یک ماه هر روز این کار رو تکرار کنین. در یه کاسه ۱۰۰ گرم آبلیموی تازه، ۲۰۰ گرم عسل و ۵۰ گرم روغن زیتون مخلوط کرده و هر روز صبح ناشتا یک قاشق ازش بخورین. (یادتون باشه که این مخلوط رو در جای خنک نگهداری کنین). این ترکیب خاص برای کبد، بهبود پوست و کاهش چین و چروک ها عالی کار میکنه.

لیموترش به طور طبیعی اسیدیه، اما روی بدن تاثیر قلیایی هم داره که همین امر به تنظیم pH بدن کمک میکنه. روغن زیتون یکی از سالم ترین روغن هاست و حاوی چربی های اشباع شده سالمه. این روغن کلسترول بد رو کنترل کرده و کلسترول خوب رو افزایش داده و در نهایت خطر ابتلا به بیماری های قلبی رو کاهش میده. از طرف دیگه عسل هم پر از انواع ویتامین، مواد معدنی و آنزیم هاست که میتونن از بدن در برابر باکتری های مضر محافظت کرده و سیستم ایمنی بدن رو تقویت کنن.

این ترکیب سالم صبح ها، سیستم گوارشی شما رو بیدار کرده و باعث میشه این سیستم مواد مغذی بیشتری رو جذب کنه.

منبع: نوین زی

Tweet سیستم ایمنی بدنتان را در کمتر از ۱۵ ثانیه تقویت کنید! - تصویر 2
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه