یک راه حل طبیعی و دائمی‌برای از بین بردن دانه سرسیاه روی بینی ,ما راه حل ساده و رایگانی را برایتان آموزش می‌د هیم که در خلاص شدن از شر دانه‌های سرسیاه کمک میکند.

www.takroj.ir 300012653

از بین بردن دانه‌های سرسیاه روی بینی

اول:

پس از اینکه قهوه نوشیدند لجنی که در ته آن باقی می‌ماند سرد کرده بر روی حوله سفید و تمیز می‌ریزیم و صورت خود را به آرامی‌با حرکت دایره ای ماساژ می‌دهیم سپس با آب می‌شوئیم

دوم:

یک کاسه پر از چای بابونه گرم نیاز دارید. صورت خود را به کاسه نزدیک کرده و سر خود را با حوله بپوشانید ۱۰ دقیقه نگه دارید تا بخار بابونه به سینوسها نفوذ کندو از شر دانه‌های سرسیاه روی پوست خلاص خواهید شد.

سوم:

یک لیوان آب معدنی و ۴ قاشق غذاخوری جوش شیرین را مخلوط کنید. این مخلوط را بر روی صورت بزنید، اما به اطراف چشم نزنید اجازه دهید که مخلوط به مدت ۱۰ دقیقه بماند سپس با آب ولرم بشوئید.

این دانه‌ها چگونه به وجود می‌آیند :

جوش‌های سرسیاه، جوش‌های معمولی سربسته‌ای هستند که به علت تنگی منافذ پوست به بیرون تخلیه نمی‌شوند. این جوش‌ها در صورت، بدن و حتی لاله گوش دیده می‌شوند .جوش‌های سرسیاه به دلیل چربی پوست به وجود می‌آیند و معمولا در مردان شایع‌تر است و این نوع جوش‌ها در سنین بلوغ نیز به دلیل تغییرات هورمونی بوجود می‌آیند.

روش‌های درمانی خوراکی، موضعی و فیزیکی را از راه‌های درمان جوش‌های سرسیاه میباشند .بهترین راه درمان این جوش‌ها تخلیه بوسیله پزشک است. بهترین راه پیشگیری از بروز جوش‌های سرسیاه را شست‌وشوی مداوم صورت، عدم مصرف غذای چرب، مانده و تنقلات دانست.

دکتر سلام و تک رژ

راه حل دائمی‌برای از بین بردن دانه‌های سرسیاه روی بینی - تصویر 2
راه حل دائمی‌برای از بین بردن دانه‌های سرسیاه روی بینی - تصویر 3