اگر از اشعه مضر برنزه کننده پوست می‌ترسید ، شما می‌توانید از محصولات شناخته شده آرایشی جهت برنزه کردن پوست استفاده کنید و با پوست رنگ پریده و خیلی سفید خود خداحافظی کنید.

اگر از اشعه مضر برنزه کننده پوست می‌ترسید ، شما می‌توانید از محصولات شناخته شده آرایشی جهت برنزه کردن پوست استفاده کنید و با پوست رنگ پریده و خیلی سفید خود خداحافظی کنید.

شما بدون بیرون رفتن از خانه می‌توانید در منزل با آسانی پوست خود را برنزه کنید و صورتی درخشان داشته باشید.

www.takroj.ir 3000791


۱- پوست تان را زیر دوش مرطوب کنید. لیف یا دستکش لایه برداری تان را با آب خیس کنید. مقداری از اسکراب مورد علاقه تان را روی بدن تان بریزید. با دستکش لایه برداری یا لیف به آرامی‌بدن تان را لایه برداری کنید تا سلول‌های مرده پوست تان را از بین ببرید.

 


2-ابتدا موهای زائد بدن تان را اصلاح کنید. از بین بردن موهای زائد قبل از استفاده از محصولات برنزه کننده، به افزایش عمر این محصولات روی پوست تان کمک می‌کند.


۳- قبل از استفاده از محصولات برنزه کننده، یک لایه نازک مرطوب کننده بر پایه آب، روی پوست تان بزنید. مرطوب کننده باعث می‌شود که برنزه کننده به صورت یکنواخت و راحت تر روی پوست تان پخش شود. مرطوب کننده‌های بر پایه روغن ممکن است نگذارند که برنزه کننده به پوست تان برسد.

 


۴-دستکش بپوشید که دست تان رنگی نشود. قبل از اینکه برنزه کننده را روی پوست تان بمالید، ابتدا آن را روی دستکش بزنید. نوع محصولی که استفاده می‌کنید بستگی به این دارد که چه مدت می‌خواهید پوست تان برنزه بماند.

 

5- برنزه کننده را به طور مساوی، جلو، پشت و دو طرف بدن تان پخش کنید. برای اینکه آرنج‌ها و زانو‌هایتان زیاد تیره نشوند، موس یا را قبل از استفاده با مرطوب کننده مخلوط کنید.

 


نکات و هشدارها


نواحی خشک بدن تان -مانند آرنج‌ها و زانو‌ها– را قبل از برنزه کردن لایه برداری کنید.


برای از بین بردن لکه‌های برنزه، به حمام بروید و پوست تان را بشویید یا اینکه با مخلوط کردن ½ پیمانه شکر و ۱ قاشق غذاخوری آب لیمو، اسکراب لیمو درست کنید. از این خمیر خانگی برای لایه برداری پوست تان و از بین بردن لکه‌ها استفاده کنید.


از مالیدن محصول برنزه کننده، به کف پا یا کف دست تان خودداری کنید.

 

به همین سادگی میتوانید پوست خود را بدون ترس و عوارض اشعه سولاریم ، پوست خود را برنزه کنید . فقط دقت داشته باشید در برنزه کردن زیاده روی نکنید.

 

 

چند مدل از آرایش برنزه :

 

www.takroj.ir 3000792

www.takroj.ir 3000793

www.takroj.ir 3000794

www.takroj.ir 3000795

www.takroj.ir 3000796

www.takroj.ir 3000797

www.takroj.ir 3000798

www.takroj.ir 3000799

www.takroj.ir 3000800

www.takroj.ir 3000801

 

 

نظر شما ؟؟

 

نظرتون در مورد برنزه کردن پوست چیه؟؟

 

 

 

گردآوری توسط: سایت آرایشی و زیبایی تک رژ

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه