کارشناسان اعتقاد دارند کمی تقلب و ناپرهیزی در رژیم غذایی می‌تواند باعث افزایش انگیزه و اشتیاق افراد برای ادامه رژیم غذایی و لاغری و بدست آوردن تناسب اندام شود. گفتنی است، خوردن غذاهایی چون کیک‌های شکلاتی و یا غذاهای پرچرب، می‌تواند کابوس افرادی باشد که رژیم غذایی دارند اما در کنار رعایت رژیم غذایی می‌توان […]

کارشناسان اعتقاد دارند کمی تقلب و ناپرهیزی در رژیم غذایی می‌تواند باعث افزایش انگیزه و اشتیاق افراد برای ادامه رژیم غذایی و لاغری و بدست آوردن تناسب اندام شود.

گفتنی است، خوردن غذاهایی چون کیک‌های شکلاتی و یا غذاهای پرچرب، می‌تواند کابوس افرادی باشد که رژیم غذایی دارند اما در کنار رعایت رژیم غذایی می‌توان هر از گاهی با کمی ناپرهیزی در آن باعث بالا رفتن انگیزه افراد شد.

کارشناسان اعتقاد دارند این ناپرهیزی در رژیم غذایی می‌تواند در کاهش وزن و رعایت مستمر رژیم غذایی در افراد دچار چاقی و اضافه وزن موثر باشد.

این نتایج حاصل تحقیقات محققان دانشگاه نیلبورگ در هلند در همکاری با محققان دانشگاه کاتولیک کشور پرتغال است.

رژیم غذایی

کارشناسان بهداشتی اعتقاد دارند برای موفقیت در رژیم غذایی لاغری افراد علاوه بر رژیم غذایی باید مراقب سلامتی روحی خود نیز باشند، زیرا این دو حالت مکمل یکدیگر هستند.

کارشناسان این نتایج را با بررسی بر روی ۳۶ مرد و زن دچار چاقی و اضافه وزن و بررسی شکستن رژیم غذایی در بازه‌های زمانی منظم و مشاهده اثرات محسوس کاهش وزن در آنها بدست آورده‌اند.

نتایج این تحقیق در مجله روانشناسی به چاپ رسیده است. در عین حال پزشکان هشدار می‌دهند شکستن رژیم غذایی نباید بیشتر از یک روز و یا چند وعده غذایی به طول بکشد.

منبع: باشگاه خبرنگاران

Share the post "با این کار انگیزه‌تان را برای رژیم لاغری دوچندان کنید"

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • LinkedIn
  • E-mail

Related posts:

  1. رژیم لاغری در دوران بلوغ خطرناک است!
  2. مهم ترین اشتباهات در رژیم های لاغری
  3. زیتون و لاغری
  4. گردو را به رژیم‌ غذایی خود اضافه‌ کنید
Tweet با این کار انگیزه‌تان را برای رژیم لاغری دوچندان کنید - تصویر 2
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه